Strony związane z hasłem 'filmy':

 • Wędkarstwo moja Pasja - Multimedialny portal wędkarski otobranie.pl »

  Wędkarstwo moja pasja - atlas ryb, galeria, metody, przynęty, zanęty, filmy wędkarskie, zawody, kuchnia, tapety, gry wędkarskie, kalendarz brań, karta wędkarska, poezja karpiowa, humor, poradniki. Zapraszamy wszystkich miłośników wędkarstwa i dodawania swoich zdjęć, ogłoszeń, artykułów i filmów wędkarskich.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Wędkarskie - Wędkowanie, wędkarstwo »

  Wędkarstwo dyskusje wędkarzy na tematy wędkowania, łowienia ryb na wędkę. Forum wędkarskie portalu wędkarskiego RTW. Wędkarstwo, wędkowanie, łowiska, sprzęt wędkarski, metody wędkowania i inne dyskusje związane z wędkarstwem. Na tym forum dyskutujemy o naszym wspaniałym hobby, przygodzie, sporcie, wszystkim tym co kryje się w słowie wędkarstwo. Od pasji do wielkiej przygody.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wędkarstwo karpiowe. KARPMAX.PL »

  Portal wędkarsko-społecznościowy karpmax.pl to miejsce poświęcone wędkarstwu karpiowemu. Każdy fan tej formy wędkarstwa znajdzie w nich aktualności z Polski i ze świata, relacje z zasiadek karpiowych, dowie się na które łowisko karpiowe warto jechać. Poczyta o nowościach w sprzęcie karpiowym, jakie wędzisko będzie popularne w nadchodzącym sezonie i jakie skuteczne zanęty proponują producenci, oraz w którym polskim sklepie można je nabyć.

  Portal to również miejsce dla początkujących łowców karpi, którzy dowiedzą się jak zanęcać, zarzucać i fotografować złowionego karpia. Eksperci Karpmaxa.pl na swoich blogach dzielą się swoim doświadczeniem.

  Karpmax.pl jest miejscem tworzonym przez jego użytkowników, którzy mogą dyskutować na forum, oraz zamieszczać zdjęcia swoich trofeów. Portal jak każdy porządny „karpiarz” promuje zasadę „złów i wypuść”.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pasja wędkarstwo »

  Strona poświęcona ogromnej pasji wędkarstwu. Znajdziesz tu wiele ciekawych relacji z wypraw wędkarskich, interesujące artykuły, obszerne galerie oraz filmy wędkarskie. Po za tym Chciałbym podzielić się z wami wszystkimi moimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z moją ogromną pasją, którą jest oczywiście wędkarstwo :-)
  Nasza galeria
  Nasze ryby 2011

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyprawy wędkarskie - świat, najlepsze łowiska »

  Blog o wyprawach wędkarskich organizowanych do najlepszych łowisk na świecie, filmy, artykuły,zdjęcia, ciekawe wiadomości o naszej pasji tj. wędkarstwie i wyprawom wędkarskim. Serdecznie zapraszam do obejrzenia bloga i czynnego w nim uczestniczenia, dzięki temu będzie on tylko lepszy. Pozdrawiam: Irek

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wędkarstwo Moje Hobby - czasopismo dla wędkarzy »

  Magazyn skierowany zarówno do wędkarskich profesjonalistów,
  jak i okazjonalnych pasjonatów łowienia ryb. Na tle konkurencji
  wyróżnia się wysokim poziomem merytorycznym, edytorskim,
  ale przede wszystkim, jako jedyny na rynku ukazuje się z dodatkiem
  filmowym w każdym wydaniu. Dedykowany ludziom młodym
  oraz w średnim wieku, promuje aktywny styl spędzania czasu.
  Uznani eksperci, głównie poprzez filmy, wprowadzają czytelnika
  w arkana wędkarskiej sztuki, jak również oprowadzają go
  po najatrakcyjniejszych łowiskach krajowych oraz zagranicznych.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • haczyk.com.pl »

  Śląski portal wędkarski na którym znajdziesz opisy łowisk, metody połowu, aktualności, porady, filmy.
  Zapraszamy wszystkich miłośników wędkarstwa nie tylko do odwiedzania ale również współtworzenia strony.
  Łączy nas ta sama pasja !

  Data dodania: 26 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wędkarstwo - forum wędkarskie Orybach.pl »

  Jedno z większych for wędkarskich w Polsce. Posiadamy ponad 10 tysięczną społeczność. Znajdziesz u nas wiele informacji na temat łowienia poszczególnych gatunków ryb, metod połowu, łowisk wędkarskich, PZW i wiele więcej. Posiadamy też dużą bazę zdjęć i filmików wędkarskich. Możesz także założyć swój dzienniczek wędkarski, gdzie będziesz relacjonować swoje wyprawy. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • WedkowaniePila.ugu.pl - portal wędkarski »

  Społeczność portalu tworzą ludzie, dla których życiową pasją jest wędkarstwo. Pełny dostęp do portalu po Rejestracji Masz fajne zdjęcia ? a może napisałeś coś o swojej wyprawie? Napisz do nas a my to opublikujemy lub sam napisz i opublikuj na moim portalu.

  Data dodania: 23 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wędkarskie filmy - darmowe filmy online »

  Serwis WedkarskieFilmy.pl to prawdopodobnie największy zbiór filmów o wędkarstwie dostępnych bezpośrednio na stronie (online) i za darmo dla wszystkich użytkowników Internetu, zarówno pasjonatów wędkarstwa jak i profesjonalnych wędkarzy startujących w zawodach wędkarskich. Wszystkie zgromadzone filmy są skrupulatnie wybierane, zwracamy uwagę przede wszystkim na retorykę filmów, jakoś i profesjonalizm. Filmy o wędkarstwie są podzielone na kategorie względem metod połowu i techniki (spinning, grunt, spławik, mucha, pod-lodowe), miejsca (rzeka, jezioro czy morze), oraz lokalizacja (Polska, Świat). Dzięki odpowiednim selekcjom i katalogowaniu każdy wędkarz ma dostęp do filmów które go interesują i w danym momencie chce je obejrzeć. Dodatkowo możliwość oceniania i komentowania materiałów wideo sprawia, że użytkownicy mogą się porozumiewać i polecać sobie na wzajem najbardziej ciekawe materiały. Osoby chcące dowiedzieć się więcej o wędkarstwie i obejrzeć filmy muszą do nas dołączyć.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program wędkarski - Z wędką po Polsce »

  Wędkarzu!
  Poczuj klimat wędkarskiej przygody, radość obcowania z naturą oraz przede wszystkim to na co zawsze czekasz - emocje związane z holowaniem ryby! Zobacz ciekawe łowiska naszego kraju w serii filmów wędkarskich „Z wędką po Polce”.

  Zapraszamy!
  Movie-box.pl

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • CarpPower - zbiór filmów wędkarskich »

  Serwis Carppower.eu to największy zbiór filmów o wędkarstwie dostępnych na stronie (online) i za darmo dla wszystkich użytkowników Internetu, zarówno pasjonatów wędkarstwa jak i profesjonalnych wędkarzy startujących w zawodach wędkarskich. Filmy o wędkarstwie są podzielone na kategorie .

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »